Získejte dárek za 1000 Kč, když nakoupíte u KetoMixu za 3000 Kč

KetoMix.cz - Získejte dárek u KetoMixu za 1 000 Kč při nákupu nad 3 000 Kč

Současná doba na každého klade vysoké nároky. Omezení pohybu je náročný stav, lidé sedí doma a mnohdy z nedostatku času jedí, více než obvykle, naštěstí je tu ale KetoMix, který pomůže zmírnit následky. Vhodná strava jako ketonová dieta přinese

Jak snadno shodit kilogramy: Pomůže KetoMix s keto dietou

Většina lidí se pere s nadbytečnými kilogramy s různými úspěchy. Střídají rozmanité diety, přičemž sice nějaké to kilo zhubnou, ale po jejich skončení zpravidla nastává jo-jo efekt. Jednostranné diety jsou nevhodné, je třeba zvolit vyváženou stravu, pomoci může v tomto ohledu keto dieta sestavená podle nutričních odborníků. KetoMix dieta je sestavená s ohledem na to, aby obsahovala snížené množství sacharidů, ale jinak veškeré živiny, které lidské tělo ke svému fungování potřebuje. Díky tomu se ketonová dieta stává správnou volbou, která nijak neohrozí vaše zdraví na rozdíl od amatérsky sestavených diet, kdy konzumujete jenom určité potraviny a schází vám pak minerály nebo vitamíny. Naštěstí KetoMix a jeho keto dieta podobnou výživovou nedopustí.

Omezení sacharidů je pro KetoMix základem

Princip je jednoduchý, keto dieta uvrhne tělo do stavu ketózy, kdy organismus čerpá energii z tukových zásob, což je pro hubnutí ideální stav. Snížený příjem cukrů, jak ho představuje KetoMix je optimálním stavem. Navíc ketonová dieta ukazuje, že jídlo s nižším množstvím sacharidů může být chutné. Příkladem jsou v keto dietě proteinové palačinky nebo omelety, ale existují i pamlsky jako proteinové tyčinky s příchutí čokolády. Uvidíte, že KetoMix vám nabídne zdravější variantu stravy, ale přitom nebudete strádat. Obecně se totiž dá o naší stravě říct, že ke své škodě konzumujeme více sacharidů, než je zdrávo, ať už v podobě bílého pečiva, zákusků nebo příloh k hlavnímu jídlu. Proto se stává keto dieta správnou cestou, jak tento trend zvrátit.