Proteinové palačinky jsou hit. Hodí se kdykoliv a s čímkoliv

Proteinové palačinky a lívance - Shutterstock

Jídlo, kterým je palačinka, jistě velmi dobře znáte. Hlavně z dětství, kdy bylo zcela určitě vaším velmi oblíbeným pokrmem. Zapomínat na ně však nemusíte ani v dospělosti. I když ty klasické z mouky a mléka jsou celkem nezdravé, zvláště když na ně přidáte marmeládu nebo lískooříškový krém, jsou i varianty, které jsou o poznání zdravější. Máme na mysli proteinové palačinky, které jsou hitem nejenom u lidí, kteří drží dietu.

Proteinové palačinky jsou jakýmkoliv plnohodnotným jídlem

Právě možnosti toho, s čím si je dát jsou kladem v tom, že se mohou stát plnohodnotným jídlem během celého dne. Když si dáte proteinové palačinky ráno, třeba s tvarohem, jsou skvělým startem do celého vašeho dne. Variantu s ovocem si zase lze dopřát jako formu lehké a snadné svačiny. Jak té dopolední, tak klidně také svačiny odpolední. Zapomínat ale nelze ani na oběd a večeři. I to se hodí. A nemusí to být jenom sladká varianty, jelikož taková verze se špenátem nebo jinou zeleninou musí přijít vhod rozhodně každému.

Palačinky Ketomix se dají jíst s čímkoliv

Zmínili jsme, že nemáme na mysli klasický recept, který jistě velmi dobře znáte. My máme na mysli proteinové palačinky Ketomix, které jsou v podstatě hotovým, předpřipraveným jídlem, které stačí jenom dokončit. Jejich výhodou je minimální obsah sacharidů a také vysoký obsah bílkovin. Jejich chuť, je téměř nerozeznatelná od běžné klasiky. A to znamená, že k nim můžete přidat cokoliv. Když jste v dietě, tak zkuste tvaroh, ale také třeba skořici, nebo vhodné ovoce. Naslano přijdou vhod se špenátem, nebo zapečené s trochou zeleniny a sýru. A co když nesportujete, ani nehubnete? To už nejste omezováni vůbec. To se může hodit klasická marmeláda, sirupy, nebo třeba čokoládové a jiné krémy. A proč jít do této verze? Odpověď je snadná. Komu by se chtělo složitě dělat s těstem, když to není nutné.